اختصاص 4 دستگاه آمبولانس به بیماران کرونایی گیلان

به گزارش وبلاگ مسافرت، خبرنگاران/گیلان رئیس اورژانس گیلان از اختصاص چهار دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی رشت خبر داد و گفت: به دنبال شیوع کرونا ماموریت های اورژانس گیلان 40 درصد افزایش یافته است.

اختصاص 4 دستگاه آمبولانس به بیماران کرونایی گیلان

پیمان اسدی در جمع وبلاگ مسافرت، از آماده باش کلیه 62 پایگاه اورژانس استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال اعلام کد 550 سازمان اورژانس کشور، آماده باش پایگاه های استان به صورت شبانه روزی است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور و استان گیلان، اضافه کرد: نحوه برخورد با بیماران مشکوک به کرونا به کلیه پرسنل اورژانس استان ابلاغ شده و بخش مدیریت اعزام های بین بیمارستانی در حالت آماده باش است.

رئیس اورژانس گیلان از اختصاص چهار دستگاه آمبولانس ویژه انتقال بیماران کرونایی رشت خبر داد و اضافه کرد: بیماران آلوده به ویروس با این چهار دستگاه آمبولانس منتقل خواهند شد تا سایر آمبولانس ها آلوده نشوند.

اسدی با بیان اینکه آمبولانس های پشتیبان برای انتقال بیماران کلیه شهرستان ها نیز اختصاص یافته است، گفت: از اول اسفندماه تا به امروز بیش از 30 هزار تماس با 115 گیلان گرفته شده و بیش از 3000 ماموریت در کل استان توسط پرسنل انجام شده است.

وی از افزایش 40 درصدی ماموریت های اورژانس گیلان به دنبال شیوع کرونا خبر داد و گفت: از مردم می خواهیم تنها برای موارد اورژانسی مانند تنگی نفس و کاهش سطح هوشیاری با 115 تماس بگیرند.

رئیس اورژانس گیلان با بیان اینکه مردم برای راهنمایی درباره کرونا با 4401 تماس بگیرند و 115 را اشغال نکنند، یادآور شد: از پرسنل خستگی ناپذیر اورژانس که در خط اول خدمت رسانی به مردم هستند قدردانی می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختصاص 4 دستگاه آمبولانس به بیماران کرونایی گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 4 دستگاه آمبولانس به بیماران کرونایی گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید