بهره گیری از کارت ملی هوشمند و اثر انگشت به صورت پایلوت در دفاتر اسناد رسمی

به گزارش وبلاگ مسافرت، رئیس سازمان ثبت احوال کشور از صدور 46 میلیون کارت ملی هوشمند در کشور خبر داد و گفت: طرح صدور کارت ملی هوشمند در کشور رو به اتمام است.

بهره گیری از کارت ملی هوشمند و اثر انگشت به صورت پایلوت در دفاتر اسناد رسمی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ مسافرت، حمید درخشان نیا در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد گفت: در حال حاضر بهره گیری از کارت ملی هوشمند و اثر انگشت به صورت پایلوت در دفاتر اسناد رسمی آغاز شده است.

درخشان نیا با بیان اینکه 62 میلیون نفر واجد دریافت کارت ملی هوشمند می باشند گفت: تا به امروز بیش از 55 میلیون نفر ثبت نام خود را تکمیل کردند و بیش از 46 میلیون نفر کارت ملی آن ها صادر و در اختیارشان قرار گرفته است و از نظر ما این طرح رو به اتمام است.

وی در ادامه بیا داشت: از همه کسانی که تا به امروز برای ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده اند می خواهیم جهت این مهم هر چه سریع تر اقدام نمایند.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور عنوان داشت: با بهره گیری از کارت های ملی هوشمند می توان بسیاری از خدمات را از این طریق ارائه کرد.

درخشان نیا به ارتباط و همکاری بسیار خوب دستگاه های مختلف با استانداری تهران اشاره کرد و افزود: امیدواریم این ارتباط و همکاری در پیرفت و ارتقا کار ها روز افزون باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بهره گیری از کارت ملی هوشمند و اثر انگشت به صورت پایلوت در دفاتر اسناد رسمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره گیری از کارت ملی هوشمند و اثر انگشت به صورت پایلوت در دفاتر اسناد رسمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید