بودجه دفاعی ایران چقدر است؟ ، شرح موسوی درباره ارقامی که ظریف به عنوان بودجه نظامی کشور بیان کرد

به گزارش وبلاگ مسافرت، سخنگوی وزارت خارجه در توضیحی درباره ارقامی که از سوی ظریف به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده گفت: وزیر خارجه امروز از طرف ستادکل نیروهای مسلح آگاه شد که کل بودجه دفاعی کشور کمتر از 6 میلیارد دلار است.

بودجه دفاعی ایران چقدر است؟ ، شرح موسوی درباره ارقامی که ظریف به عنوان بودجه نظامی کشور بیان کرد

به گزارش وبلاگ مسافرت به نقل از فارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه درباره ارقامی که توسط محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به عنوان بودجه نظامی ایران ذکر شده است، شرحاتی داد.

سید عباس موسوی در این شرح گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در چند سخنرانی اخیر از جمله حضور امروزشان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی توانمندی های بالای نظامی ایران را به رغم هزینه بسیار کم به نقل از منابع و ژورنال های نظامی معتبر خارجی حدود 16 میلیارد دلار عنوان می کرد که در مقایسه با هزینه های 70 میلیاردی بعضی کشورهای منطقه و صدها میلیارد دلاری ابرقدرت ها ناچیز می نمود.

موسوی عنوان نمود: وزیر امور خارجه امروز به دنبال سخنرانی در مجلس، از طرف ستادکل نیروهای مسلح آگاه شدند که کل بودجه دفاعی کشور کمتر از 6 میلیارد دلار است و پیشرفت های موجود با این بودجه بسیار ناچیز در مقایسه با سایر کشورها به دست آمده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بودجه دفاعی ایران چقدر است؟ ، شرح موسوی درباره ارقامی که ظریف به عنوان بودجه نظامی کشور بیان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه دفاعی ایران چقدر است؟ ، شرح موسوی درباره ارقامی که ظریف به عنوان بودجه نظامی کشور بیان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید