فال روزانه 23، 09، 1398

به گزارش وبلاگ مسافرت، فال روزانه شنبه 98/09/23

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان فرخنده، در سال های گذشته تا می توانسته اید انسان خودداری بوده ا ید و کسی از راز دل شما باخبر نیست. این رازها روی دوش شما سنگینی می نماید و در سالی که در پیش رو دارید یک سنگ شکیبا پیدا کنید و این رازها را با او در میان بگذارید. در کنار بازگو کردن رازهایی که در سینه نهان دارید، سعی کنید در این سال برای دیگران نیز گوش شنوا باشید. در این سال توانایی درونی در شما شکل می گیرد و به لطف این توانایی به دستاوردهای زیادی خواهید رسید. در ماه آذری که در آن هستیم روحیه حساس و احساساتی پیدا خواهید کرد، در نتیجه سعی کنید این ماه را بیش از حد به خودتان سخت نگیرید. در ماه بهمن رؤیاهایی در ذهن شما شکل می گیرد، به این خیال پردازی ها میدان ندهید و نگذارید رویاپردازی جلوی موفقیت شما را بگیرد. فروردین سال آینده به لحاظ کاری به اوج خواهید رسید و فرصتی پیدا می گردد که از همواره بیشتر کار کنید، در چنین شرایطی تمرکز ویژه ای به انجام کارهایی داشته باشید که اهمیت بیشتری برای شما دارند. خرداد ماه سال آینده فرصتی برای استراحت پیدا می کنید، این فرصت را از دست ندهید و خستگی ما ه های قبل را از تن بیرون کنید. اگر تاکنون عاشق نشده اید در ماه های تیر و مرداد سال آینده عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. سالی که در پیش دارید سرشار از موقعیت ها و فرصت های فرخنده و مبارک است، این موقعیت ها را به بهترین نحو بهره ببرید تا این سال به یکی از بهترین سال های زندگی تان تبدیل گردد.

علاقه زیادی به فراگیری دانش و اطلاعات جدید دارید اما با خودتان فکر می کنید که برای آموزش دیرشده و این حرف ها از شما گذشته است. هوش و استعداد خودتان را دست کم نگیرید و نباید فراموش کنید که هیچ وقت برای فراگیری علم و دانش دیر نیست. فرصت های مختلفی برای کسب درآمد و سرمایه گذاری در پیش روی شما قرار گرفته است، اما تمام این فرصت ها سودآور نیست و قبل از هرگونه تصمیم، جوانب مختلف این فرصت ها را آنالیز کنید و مطمئن ترین سرمایه گذاری را انتخاب کنید. امروز به لحاظ کاری سرتان خلوت خواهد بود، این موقعیت را به فال نیک بگیرید و دست اهل منزل را بگیرید و برای تفریح بیرون بروید. یکی از اطرافیان بدخواه شما است و امروز می خواهد آبروی شما را پیش دیگران ببرد، در نتیجه مواظب رفتار اطرافیان باشید و دست این فرد بدطینت را رو کنید. امروز میان شما و همسر یا عشق زندگی تان کدورتی ایجاد خواهد شد اما این کدورت دیری نخواهید پایید و صلح و صفا جای ناراحتی را می گیرد.

فال روزانه 23، 09، 1398

روزی سرشار از استرس و نگرانی را آغاز نموده اید، برای کاهش این نگرانی ها به انجام کارهای فکری و خلاقانه رو بیاورید و ذهن تان را از نگرانی ها دور نگه دارید. امروز قصد دارید برای خرید بیرون بروید، در چنین شرایطی احتمال اینکه وسوسه شوید و ولخرجی کنید بسیار است، با این حساب حواس تان به دخل و خرجتان باشد و دور خرید کالاهای گران قیمت را خط بکشید. یکی از اعضای فامیل حال خوبی ندارد و به بستر بیماری افتاده است، ان قضیه بار زیادی به دوش شما انداخته و حسابی نگران سلامتی وی هستید. مدتی است که به همسر یا عشق زندگی تان آن گونه که باید و شاید رسیدگی نمی کنید، امروز سر شما خلوت تر از روزهای قبل است و تمام اوقات فراغت خود را به عشق زندگی تان اختصاص دهید و به او ثابت کنید که همواره به فکرش هستید.

رفتار دیگران را دائم زیر تیغ تیز نقد می گیرید و با اشکال دریافت از کار دیگران، زندگی را به خودتان و بقیه سخت نموده اید. این رفتار شما را گوشه گیر و عصبی خواهد نمود و بهتر است از همین امروز به فکر اصلاح این رفتار باشید. مدتی پیش پول و سرمایه تان را برای انجام کاری هزینه نموده اید، امروز خبر بدی به دست شما از این سرمایه گذاری خواهید رسید. اهمیت زیادی به تفریح و خوش گذرانی می دهید و تا پاسی از شب را بیرون از منزل سپری می کنید، این سبک زندگی باعث شده تا اهل خانه از شما گله مند باشند و از امروز تصمیم بگیرید که جانب اعتدال را در کار و تفریح نگه دارید و شب ها زودتر به منزل بروید. امروز بعدازظهر با یکی از دوستان یا همکارانتان قرار دارید، این دیدار به شما خوش نخواهد گذشت و آرزو می کنید که ایکاش اصلاً با این فرد قرار نگذاشته بودید. همسر یا عشق زندگی تان امروز حرفی خواهد زد و از این حرف حسابی آزرده خاطر خواهید شد. آنگونه که توقع دارید به دستاوردهای خاصی در زندگی نرسیده اید، امروز نقاط ضعف و قدرت خود را آنالیز کنید و در آینده کوشش بیشتری برای اصلاح نقاط ضعف خود انجام دهید.

قدر پول را می دانید و پس اندازهایی که پیش از این در زندگی داشته اید گره های زیادی را از کار شما باز نموده اند، امروز نیز مبلغی را کنار بگذارید و مطمئن باشید در آینده ای نزدیک به این پول احتیاج پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز تمام کوشش اش را به خرج می هد تا شما را از همواره مسرور تر کند. امروز وقتی را با دوستان و آشنایان خواهید گذراند، اما این دیدار شما را از کارهای مهم تری عقب می اندازد. وقت زیادی از روز را به انجام کارهای بی فایده اختصاص می دهید و این سبک زندگی، شما را از همقطاران تان عقب انداخته است. امروز تصمیم به فراگیری ترفند های مدیریت زمان بگیرید و از قلم نیاندازید که وقت طلا است.

امروز فردی که مدت ها پیش از او پول قرض نموده اید به دیدار شما می آید و پولی که از او گرفته بودید را طلب می نماید، این پول را امروز پرداخت خواهید کرد اما در آینده دست تان از چیزی که هست تنگ تر می گردد و با مسائل اقتصادی بیشتری دست و پنجه نرم خواهید کرد. از همین امروز تصمیم بگیرید در آینده کمتر پول قرض کنید تا نگرانی برای پرداخت پول مردم نداشته باشید. یکی از نزدیکان شما در منزل بیمار شده است، با حضور دائم در کنار بستر بیماری این عزیز به او ثابت کنید که جایی برای نگرانی وجود ندارد و شما همواره در کنارش هستید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می نماید که ارزش محبت های شما را دارد.

روز بسیار شلوغ و پرمشغله ای را در پیش دارید اما بسیار پرانرژی و سرحال هستید و برای انجام کارها وقت کم نخواهید آورد. بیش از حد به گذشته فکر می کنید و این قضیه باعث شده تا مجالی برای فکر کردن به حال و آینده نداشته باشید، از قلم نیاندازید که گذشته ها گذشته و به جای غفلت برای روزهای گذشته به افق های پرفروغ فردا فکر کنید. همسر یا عشق زندگی تان روز شلوغی را تجربه می نماید و وقتی برای شما نخواهد داشت. انسان پرکوششی هستید و وقتی را برای خودتان کنار نمی گذارید، از امروز اهمیت بیشتری به خودتان بدهید و وقتی را برای ورزش و تفریح کنار بگذارید.

امروز به لحاظ سلامتی چیزی کم و کسر ندارید و روز بسیار پرانرژی را آغاز نموده اید، به لحاظ اقتصادی نیز روز خوبی را درپیش دارید و در چنین روزهایی بهتر است پولی را پس انداز کنید تا در روزهای گرفتاری دست شما پیش کسی دراز نگردد. احتمال جروبحث میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد و امروز را تا می توانید با خویشتن داری به خاتمه ببرید. علاقه ای به حضور در میان مردم ندارید و تنها بودن را ترجیح می دهید، امروز زمان خوبی برای تنهایی پیدا خواهید کرد و کسی مزاحم تان نخواهد شد. انسان خلاقی هستید، اما از این خصوصیت برای حل مسائل یاری نمی گیرید، خلاقیت خودتان را دست کم نگیرید و دید تازه ای به مسائل داشته باشید و زندگی خلاقانه ای را در پیش بگیرید.

مدت زیادی است که حسابی گرفتار قرض و بدهی هستید و امروز این قرض ها به لحاظ اقتصادی شما را در تنگنا قرار داده است. یکی از دوستان یا آشنایان از مشکل شما باخبر است و امروز پول هنگفتی به شما قرض خواهد داد، این پول تمام قرض های تان را پوشش می دهد. در نتیجه از امروز صرفه جویی را درپیش بگیرید تا پولی که این دوست به شما قرض داده را در کمترین زمان ممکن بازپس دهید. فرزند شما یا یکی از اعضای نزدیک خانواده امروز به دستاوردی چشمگیری خواهد رسید و با این دستاورد شما را در پیش دیگران سربلند می نماید. امروز به یک یا چند مهمانی دعوت شده اید و در این مراسم دوستان و آشنایان با هدیه ای شما را غافلگیر خواهند کرد. همسر یا عشق زندگی تان امروز بسیار کم حوصله شده است و نمی خواهد با شما صحبت کند، او را تحت فشار نگذارید و مطمئن باشید با گذشت زمان، عشق زندگی تان دوباره سرحال و پرانرژی خواهد شد و حسابی شما تحویل خواهد گرفت.

امروز با دوستی بسیار قدیمی دیدار خواهید کرد و از این دیدار حسابی روحیه می گیرید. اهمیت زیادی به منابعی که در زندگی در اختیار دارید نمی دهید و حساب و کتاب پول و زمان از دست شما در رفته است، اگر این روش را ادامه دهید در آینده قطعاً با مشکل روبرو خواهید شد. میان شما و همسر یا عشق زندگی تان سوء تفاهمی ایجاد شده است و عشق زندگی شما از حرف های تان برداشت نادرستی داشته، قبل از اینکه فاصله بیشتری بین شما ایجاد گردد، برای او شرح دهید که منظور خاصی نداشتید و این سوء تفاهم را رفع نمایید. روز شلوغی را در پیش ندارید، از این فرصت بهره ببرید و زمانی را برای انجام کارهای عقب مانده و تعمیرات در منزل کنار بگذارید. انسان محبوبی نیستید و شخصیت شما افراد را به جای اینکه نزدیک کند، از شما دور می نماید، امروز این سبک زندگی را کنار بگذارید در غیر این صورت آینده ای تنها و تاریک در پیش روی شما خواهد بود.

مدتی است که به سلامتی ظاهر تان اهمیت نمی دهید و حسابی اضافه وزن پیدا نموده اید، امروز زمان خوبی است که با ثبت نام در یک باشگاه ورزشی و رژیم غذایی مناسب، به اندام دلخواه تان برسید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید، امروز را از دست ندهید چرا که سرمایه گذاری امروز، آینده اقتصادی درخشانی را برای شما رقم خواهد زد، به شرط اینکه قبل از هرگونه سرمایه گذاری با افراد متخصص مشورت کنید و نظر حرفه ای ها را جویا شوید. روز بسیار خوبی برای عشق و عاشقی است و حتماً وقتی را برای بودن در کنار همسر یا عشق زندگی تان کنار بگذارید. در مورد رفتار دیگران زود قضاوت می کنید و قضاوت های شما دیگران را حسابی دلخور نموده است، این رفتار را کنار بگذارید و با درنظر دریافت تمام جوانب امر، قضاوتی محکمه پسند انجام دهید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید به رغم اینکه افراد زیادی در کنار شما هستند، احساس تنهایی می کنید، این شرایط را به خودتان سخت نگیرید و در چنین موقعیتی با هم صحبتی با دیگران تنهایی را فراموش کنید.

یکی از اطرافیان یا آشنایان شما به مخمصه ای گرفتار شده است و امروز هر کاری که از دست تان برمی آید را برای حل مشکل این فرد انجام دهید. به لحاظ اقتصادی روز بسیار خوبی را در پیش رو دارید و از جایی که حتی فکر را هم نمی کردید، پول چشمگیری نصیب تان خواهد شد. فکر و ذهن شما بیش از حد مشغول است و نگرانی و استرس دست از سرتان بر نمی دارد، در چنین شرایطی پای صحبت یکی از بزرگان فامیل بنشینید و با درمیان گذاشتن مشکلا ت تان، اضطراب و استرس را کاهش دهید. همسر یا عشق زندگی تان شما را عاشقانه دوست دارد اما شما زبان تندی دارید و همواره در تبادل نظر ها با این زبان تند آزارش می دهید، این رفتار باعث شده تا عشق زندگی تان امروز حسابی از زبان تند شما دلخور گردد. در اولین فرصت از عشق زندگی تان دلجویی کنید و در آینده زبان و لحن کلام ملایم تری را برای تبادل نظر در پیش بگیرید. امروز قرار است از منزل بیرون بروید و احتمال زیادی وجود دارد که چیزی را در منزل جا بگذارید، در نتیجه قبل از خروج از خانه تمام چیزهایی که باید همراه داشته باشید را آنالیز کنید.

روز بسیار حساسی به لحاظ اقتصادی در پیش روی شما است و اگر قصد سرمایه گذاری دارید، این سرمایه گذاری را با دقت تمام و مشورت با دیگران انجام دهید تا ضرری به شما وارد نگردد. فردی میخواهد وجهه شما را در منزل یا محل کار خراب کند، امروز این فرد را شناسایی کنید و حسابی از خجالت او درآیید. روز خوبی برای دیدار با دوستان و مهمانی های دورهمی نیست و از این برنامه ها برحذر باشید، در غیر این صورت آینده کاری و حرفه ای شما به خطر خواهد افتاد. امروز همسر یا عشق زندگی تان کاری انجام می دهد و با این کار حسابی شما را به دردسر خواهد انداخت، به رغم اینکه از جانب عشق زندگی تان ضرری به شما وارد شده، به او سخت نگیرید و از قلم نیاندازید که انسان جایزالخطا است.منبع: برترین ها

به "فال روزانه 23، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 23، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید