منزل هنرپیشه تلویزیون پاتوق سارقان شد

به گزارش وبلاگ مسافرت، سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقانی اطلاع داد که منزل یک هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه 70 را به پاتوق خود تبدیل نموده بودند.

منزل هنرپیشه تلویزیون پاتوق سارقان شد

به گزارش ، سرهنگ علی آقا کارخانه با اعلام خبر بازداشت چندین دزد، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با افزایش انواع سرقت ها از جمله موبایل قاپی، سرقت مغازه، منزل و موتورسیکلت، در محدوده سرکلانتری سوم پلیس پیشگیری پایتخت، کمیسیون پیشگیری از وقوع سرقت در سرکلانتری سوم تشکیل و شناسایی متهمان در دستور کار نهاده شد.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: در تحقیقات اجرا شده توسط مأموران کلانتری 125 یوسف آباد سرنخ هایی از حضور دو دزد حرفه ای که پیشتر با همین عناوین مشابه توسط مأموران این کلانتری دستگیر شده بودند، به دست آمد.

وی توضیح داد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت متهمان در یکی از خانه های مجلل و فاقد سکنه در محدوده سرکلانتری سوم در رفت و آمد هستند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی معین شد که مالک منزل مسکونی یکی از هنرپیشه های معروف تلویزیون است که از مدتی قبل به دلیل جعل و کلاهبرداری در زندان به سر می برد، دزدان این محل را به عنوان پاتوق انتخاب نموده و اموال سرقتی را پس از سرقت در این مکان پنهان می نمایند.

وی با اشاره به دستگیری چهار متهم در این پرونده، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان کالا های سرقتی از قبیل چهار دستگاه موتورسیکلت، گوشی های اپل، تابلو های نفیس، لوازم تزئینی و سایر اموال مسروقه کشف شد.

سرکلانتر سوم پلیس پایتخت با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 8 میلیارد ریال برآورد نموده اند، متذکر شد: متهمان به یک صد فقره انواع سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف نموده اند.

این مقام انتظامی متذکر شد: مخفیگاه دزدان، منزل یکی از دوستان قدیمی و دوران کودکی یکی از آن ها بود؛ این دزد کلید منزل را از صاحب خانه (هنرپیشه معروف تلویزیون در دهه 70) که اکنون در زندان به سر می برد، گرفته و آنجا را به پاتوقی برای اعمال مجرمانه شان تبدیل نموده بود.

به گفته سرهنگ کارخانه، شناسایی مالباختگان و تحویل اموال کشف شده به مالکان در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "منزل هنرپیشه تلویزیون پاتوق سارقان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزل هنرپیشه تلویزیون پاتوق سارقان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید