هشدار اتریش به اتباع خود: سریعتر به کشور بازگردید

به گزارش وبلاگ مسافرت، دولت اتریش از اتباع خود در خارج از کشور درخواست کرد اوضاع را در بحران کرونا جدی گرفته و هر چه سریعتر با پروازهای اضطراری که دولت مد نظر قرار داده به کشورشان بازگردند.

هشدار اتریش به اتباع خود: سریعتر به کشور بازگردید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مسافرت به نقل از رورنامه کرونن سایتونگ اتریش، الکساندر شالنبرگ، وزیر امور خارجه اتریش پیام جدی را به اتباع اتریشی که هنوز خارج از کشور به سر می برند ارسال نموده و با اشاره به اینکه دولت این کشور بزرگترین عملیات بازگرداندن اتریشی ها به کشور در تاریخ خود را انجام می دهد گفت: بعضی ها متوجه جدی بودن اوضاع نیستند.

وزیر امور خارجه اتریش با تاکید بر اینکه پروازهای بازگشتی برای همواره وجود نخواهد داشت، خطاب به اتباع اتریشی خارج از کشور گفت که اگر می خواهید به خانه برگردید عجله کنید.

از روز دوشنبه به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت های اعمال شده برای پروازها دولت اتریش در عملیاتی گسترده حدود 3500 تبعه اتریشی را به کشور بازگردانده است.

وزارت امور خارجه اتریش با فشار بالا و به سرعت عملیات بازگرداندن اتباع اتریشی از خارج را انجام می دهد.

کرونا همچنان در اتریش هم گسترش پیدا نموده و دولت محدودیت های گسترده ای را برای جلوگیری از شیوع این بیماری همه گیر در این کشور اعمال نموده است.

رسانه های اتریشی از ابتلای اولین نماینده مجلس این کشور به کرونا و درخواست صدر اعظم اتریش از نیروهای پلیس برای جریمه ناقضان اعمال محدودیت ها در اتریش برای مقابله با کرونا خبر دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار اتریش به اتباع خود: سریعتر به کشور بازگردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار اتریش به اتباع خود: سریعتر به کشور بازگردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید