94 درصد از تعهد اشتغال زایی همدان محقق شد

به گزارش وبلاگ مسافرت، معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار همدان گفت: سال جاری در سند توسعه راهبردی استان 19 هزار و 200 نفر تعهد اشتغال گنجانده شده که پس از گذشت 9 ماه از شروع سال 94 درصد آن تحقق یافته است.

94 درصد از تعهد اشتغال زایی همدان محقق شد

به گزارش وبلاگ مسافرت به نقل از ایرنا، ظاهر پورمجاهد چهارشنبه 4 دی در جلسه اعضای کارگروه مالی، اشتغال و سرمایه گذاری همدان اضافه نمود: از ابتدای امسال برای 18 هزار و 159 نفر اشتغال زایی شده است که اگر این فرایند ادامه داشته باشد آمار اشتغال زایی سال 98 از آمار هدف نیز بیشتر می گردد.

وی اظهار کرد: امسال برای 14 هزار 120 نفر در بخش غیر مسکن و چهر هزار و 39 نفر در بخش مسکن استان همدان اشتغال ایجادشده است.

پورمجاهد ادامه داد: تسهیلات تعاونی طرح های اشتغال زایی روستایی تا سقف 300 میلیون تومان و طرح های اشتغال حوزه بانوان در روستاها تا سقف 500 میلیون تومان بدون وثیقه واگذار می گردد.

وی تأکید کرد: اگر طرحی بیش از زمان مشخص در بانک بماند، کامل نیست و باید هرچه سریع تر مشخص تکلیف گردد.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار همدان گفت: همه مسئولان موظف اند در انتها سال و ابتدای سال آینده اولویت سرمایه گذاری در استان را جمع بندی نمایند.

وی افزود: متوسط اشتغال روستایی در کشور 82 درصد است و این میزان در همدان 91 درصد است که امیدواریم 9 درصد باقی مانده نیز تا انتها سال محقق گردد.

پورمجاهد اعلام کرد: مدیران استان در حوزه اشتغال و فراوری با هیچ کس تعارف ننمایند تا طرح های خوب این حوزه اجرایی گردد.

معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار همدان گفت: در حوزه آموزش باید افق بلند اشتغال زایی در توسعه مالی داشته باشیم و آموزش ها هدفمند باشد تا افراد پس از دانش آموختگی از علم خود بهره ببرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "94 درصد از تعهد اشتغال زایی همدان محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "94 درصد از تعهد اشتغال زایی همدان محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید